Prosinec 2009

Lucinda Ruk

29. prosince 2009 v 23:16 sport
Bohuzel kontakt uz nevim

Saskia & Serge

29. prosince 2009 v 22:57 Skupiny
Psala jsem na: contact@saskiaenserge.nl

Silja Hiietamm

29. prosince 2009 v 21:56 Politici
Psala jsem na: Silja.hiietamm@vpk.ee

Kai Pfaume

29. prosince 2009 v 21:52 sport
Psala jsem na: kai@kai-pflaume.de

Fritz Pinter

29. prosince 2009 v 21:42 sport


Günther Beckstein

29. prosince 2009 v 21:11 Politici
Kontakt bohužel nevim...

Thomas Wingrich

28. prosince 2009 v 22:24 Herci
Psala jsem na: info@klassik-am-meer.de

Deedee Bridgewater

28. prosince 2009 v 19:07 Zpěvačky
Psala jsem na: ddbprods@gmail.com

Jorg Rosskopf

28. prosince 2009 v 18:59 sport



Psala jsem na: Info@joola.de

Line Renaud

28. prosince 2009 v 18:44 Herečky
Psa
Hraje: Bienvenue chez les, Mlčení krahujce, Skrblík, Odvaha milovat , Prokletí králové, Tajemství jezera, Tchyně, Moje žena mě opustila ,
la jsem na: linerenaud@wanadoo.fr

Nicolai Friedrich

28. prosince 2009 v 18:34 ostatní
Psala jsem na: kontakt@nicolai-friedrich.de

Roberto Blanco

28. prosince 2009 v 18:13 Herci
Psala jsem na: Roberto.Blanco@t-online.de

Gunther Jauch

28. prosince 2009 v 17:51 Moderátoři
Kontakt bohužel už nevim

Tatjana Clasing

28. prosince 2009 v 17:43 Herečky
Hraje: Dobrovolná oběť , Na čem záleží, Světlo v temnotách

Franziska van Almsick

28. prosince 2009 v 17:36 Miss,modelky
Psala jsem na: Janine@qd-promo.de

Gerd Ufo Feller

28. prosince 2009 v 17:12 Herci
Psala jsem na: info@gerdudofeller.de

Lucia Aliberti

28. prosince 2009 v 17:01 Zpěvačky

John Miles

28. prosince 2009 v 16:55 Moderátoři
Psala jsem na: john@johnmiles.org.uk

Sissi Wolf

28. prosince 2009 v 12:54 Herečky
Hraje: Píšťala smrti, Die Dickköpfe